O MNIE

ADWOKAT NATALIA LECH

Jestem adwokatem specjalizującym się w prawie cywilnym, karnym, podatkowym, gospodarczym, rodzinnym, pracy oraz administracyjnym. Swoją praktykę zawodową rozpoczęłam w Warszawie a obecnie kontynuuje ją w Radomiu.

Filie moich kancelarii mieszczą się w Radomiu oraz Jedlińsku.
Świadczę kompleksową obsługę prawną zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Zapewniam rzetelne porady prawne oraz podatkowe. Świadczę usługi prawne z zaangażowaniem kierując się interesem Klienta. Nadrzędnym priorytetem wobec powierzonych mi zadań jest znalezienie i wdrożenie najkorzystniejszych rozwiązań prawnych dla poszczególnych klientów indywidualnych oraz osób prawnych.

Obecnie świadczę również porady prawne w starostwach gmin Pionki i Lipsko.

 

DORADCA PODATKOWY JOLANTA LECH

Od prawie 20 lat prowadzę Biuro Rachunkowe, prowadząc kompleksową obsługę prawno-podatkową różnorodnych podmiotów gospodarczych. Jako doradca podatkowy (wpis do rejestru doradców podatkowych w 1997 roku) w sposób rzetelny pomagam Państwu rozwiązywać sprawy, również o charakterze ściśle podatkowym.

Ponadto od ponad 30 lat jestem prawnikiem, który świadczy pomoc prawną. Okres ten umożliwił mi zdobycie doświadczenia, tak cennego ze względu na specyfikę zawodu prawnika. Nieustannie aktualizuję swoją wiedzę, zgodnie ze zmieniającymi się przepisami prawa, co pozwala mi wykonywać swoją pracę profesjonalnie, rzetelnie, o wysokim poziomie merytorycznym świadczonych usług. W każdą sprawę jestem zaangażowana, bowiem zdaję sobie sprawę z korzyści, które niesie profesjonalnie wykonana usługa oraz jak istotna dla Państwa jest rzetelnie wykonana praca.  

Do tej pory zaufało mi bardzo wielu klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców, zarówno tych mniejszych, jak i złożonych podmiotów gospodarczych.

 

 

Porady prawne i doradztwo podatkowe online - Radom
Realizacja strony internetowej: Devilart