porada prawna online pomoc prawna online doradca podatkowy online porada prawna online

Porada Prawna Online i Doradztwo Podatkowe

Jeśli szukasz szybkiej i rzetelnej porady prawnej, podatkowej bądź też potrzebujesz profesjonalnie sporządzonego pisma prawnego wypełnij poniższy formularz, a nasz prawnik oraz doradca podatkowy udzieli Ci profesjonalnej odpowiedzi napisanej zrozumiałym językiem bądź też sporządzi dokument przygotowany specjalnie na Twoje potrzeby, spełniający wymogi formalne przewidziane przepisami prawa.

Pomoc prawna online - dlaczego warto i jak skorzystać

W ofercie przygotowaliśmy nowoczesną usługę z myślą o wszystkich, którzy potrzebują szybkiej i niedrogiej, a zarazem w pełni merytorycznej pomocy prawnej oraz tych, którzy nie mają możliwości odwiedzenia prawnika w kancelarii.

Abyśmy mogli zapoznać się z problemem i zająć Państwa sprawą, prosimy o wypełnienie formularza i opisanie problemu oraz nurtujących pytań. Na tej podstawie dokonamy analizy, a Państwo otrzymają bezpłatną wycenę porady rozumianej jako ekspertyza lub pismo. Jeżeli warunki zostaną zaakceptowane, w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty, zrealizujemy usługę. Nasza porada prawna online obejmuje możliwość zadania dodatkowych pytań dotyczących tego samego tematu w ciągu 7 kolejnych dni.

Atuty przemawiające za skorzystaniem z kancelarii prawnej online to:

 • dostępność przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, bez wychodzenia z domu;
 • brak konieczności szukania specjalisty z konkretnego obszaru prawa; zapytanie zostanie przydzielone ekspertowi o największych kompetencjach z danego zakresu;
 • ceny niższe od tradycyjnych konsultacji w kancelarii;
 • dyskrecja - żadna osoba postronna nie dowie się o Państwa konsultacji.

Cena pomocy prawnej online jest uzależniona m.in. od stopnia skomplikowania sprawy, liczby ewentualnych dokumentów do przeanalizowania oraz formy i stopnia szczegółowości odpowiedzi, jakiej życzy sobie Klient.

Świadczymy porady z zakresu prawa:

 • podatkowego (m.in. opinie, wnioski);
 • administracyjnego (m.in. inwestycje budowlane, koncesje na alkohol);
 • pracy (m.in. mobbing, ustalenie stosunku pracy, odszkodowania za wypadki w pracy);
 • cywilnego (m.in. dochodzenie roszczeń, sprawy spadkowe, ochrona wizerunku);
 • gospodarczego (m.in. sporządzanie aktów prawnych dla firm, tworzenie umów);
 • rodzinnego (m.in. sprawy spadkowe, alimenty, podział majątku);
 • karnego (m.in. apelacje, kasacje, zażalenia, wnioski, prywatne akty oskarżenia).

W celu skontaktowania się z nami zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza.

1
Opis i pytania
Możliwie dokładnie opisz swój problem i zadaj pytania. Jeśli posiadasz dokumenty pomocne w dokładniejszym zrozumieniu sprawy możesz je tutaj załączyć:
Dodaj załącznik:
Dodaj kolejny załącznik
2
Twoje dane teleadresowe
Imię i Nazwisko:
Twój adres e-mail:
Twój telefon:
Akceptuję regulamin
3
Wycena
4
Płatności
Po akceptacji bezpłatnej wyceny należy uiścić opłatę na konto:
Nr konta: 14 1140 2004 0000 3402 7487 9388
Nazwa firmy: Kancelaria prawno-podatkowa mgr Jolanta Lech
Adres: 26-600 Radom, ul. Wernera 33/37
Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT.
5
Porada, Pismo
Po zaksięgowaniu wpłaty w ciągu 24 godzin otrzymują Państwo rzetelną poradę bądź zamówione pismo.
6
Pytania
W ciągu 7 dni po otrzymaniu porady bądź też zamówionego pisma mają Państwo możliwość zadania dodatkowych bezpłatnych pytań dotyczących poruszanego problemu.

Firma Lech & Lech świadczy porady prawne oraz w zakresie doradztwa podatkowego zgodnie z zasadą, że ma być: rzetelnie, wyczerpująco, zrozumiale i szybko. Wobec stale rosnącej liczby przepisów, które dotyczą wszystkich dziedzin życia i dotykają każdego, nasz zespół ekspertów oddaje się do Państwa dyspozycji - również tych, którzy szukają porad bez wychodzenia z domu.

W obliczu zalewu niezweryfikowanych i nierzetelnych informacji w sieci, przekonaj się do współpracy ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w prawie i podatkach. Błędy mogą być kosztowne, by ich uniknąć, zdecyduj się na porady online udzielane przez profesjonalistów.

Sprawdź, jakie świadczymy usługi w zakresie porad prawnych i doradztwa podatkowego online.

Porada prawna online – szybko i bez zbędnych formalności

Obsługujemy Klientów jednorazowych i indywidualnych, ale również firmy. Porada prawna online w każdym przypadku oznacza brak konieczności zawierania umowy. Ponadto, nasi Klienci unikają wszelkich formalności, jak wcześniejsze umawianie wizyt czy rejestracja. To rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się dla każdego, kto ma kalendarz wypełniony obowiązkami lub nie ma możliwości wyjścia z domu.

Porada trafia w formie pisemnej prosto do skrzynki e-mail Klienta, dlatego można do niej powrócić w każdej chwili i jest to bardzo dogodne rozwiązanie, np. w przypadku wszelkich interpretacji przepisów.

Pomoc prawna online – wszechstronność i konkurencyjne ceny

Doradztwo prawne online jest zdecydowanie bardziej konkurencyjne cenowo od porad tradycyjnych. Porady prawnika online są tańsze niż te świadczone w kancelarii, m.in. przez to, że

sama wycena porady jest bezpłatna. W stacjonarnym trybie nawet pierwsza konsultacyjna wizyta wiąże się z kosztami, a nierzadko okazuje się po niej, że dany prawnik nie może podjąć się konkretnej sprawy.

Kancelaria Lech & Lech dysponuje zespołem prawników (adwokatów i radów prawnych) o różnych specjalizacjach, a przez to może obsłużyć niemal każdego Klienta. W kompleksowy sposób rozwiewamy wątpliwości przedsiębiorców dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej oraz udzielamy porad osobom prywatnym. Nie ograniczamy się do samego doradztwa rozumianego jako udzielanie opinii. Za pośrednictwem naszej strony mogą nam Państwo zlecić przygotowanie wszelkiego rodzaju pism przedprocesowych (wezwanie do zapłaty, reklamacja, odstąpienie od umowy, wypowiedzenie), pism w postępowaniu sądowym (pozwy, apelacje, zażalenia) oraz umów, aneksów, dokumentów firmowych, itp.

Podkreślamy, że konsultacja prawna online jest równoważna merytorycznie z tradycyjną. Brak osobistego kontaktu nie ma żadnego wpływu na standard pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię Lech & Lech.

Przedstaw nam swoją sytuację, uzyskaj poradę prawną przez Internet i rozwiąż nurtujące problemy!

Doradca podatkowy online

W świecie, w którym najcenniejszy jest czas, przedsiębiorcy coraz rzadziej osobiście spotykają się z firmami, które świadczą dla nich usługi zewnętrzne. Jednocześnie, każda tego typu relacja musi bazować na zaufaniu do wiedzy i doświadczenia podmiotu świadczącego tak ważne usługi.

Jako Kancelaria Lech & Lech wychodzimy z naszą usługą doradztwa podatkowego online, mając za sobą ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie rachunkowości i podatków.

Świadczona pomoc podatkowa online to wygodna usługa pozwalająca uzyskać profesjonalną poradę bez wychodzenia z domu. Zapytanie Klienta i odpowiedź doradcy przekazywane są drogą elektroniczną, dlatego z usługi mogą skorzystać wszystkie firmy i osoby, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Internetowe doradztwo podatkowe najczęściej obejmuje interpretację przepisów podatkowych, optymalizację kosztów w ramach istniejących przepisów oraz rozliczenia z fiskusem.

Sprawdź, jak skorzystać z usług doradcy podatkowego online.

Doradca podatkowy przez Internet - dlaczego warto i jak skorzystać

Nasza oferta obejmuje nowoczesną internetową usługę doradztwa podatkowego, która jest skierowana do wszystkich, którzy potrzebują atrakcyjnej cenowo, szybkiej i profesjonalnej pomocy, a jednocześnie nie zależy im na osobistych konsultacjach.

Abyśmy mogli udzielić porady z zakresu podatków i rachunkowości, prosimy o możliwie jak najdokładniejsze wypełnienie formularza dostępnego na stronie oraz przedłożenie pytań. W oparciu o dane dokonamy analizy i prześlemy niezobowiązującą wycenę. Jeżeli wysokość naszego honorarium zostanie zaakceptowana, udzielimy odpowiedzi w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty. Efektem wykonanej usługi jest odpowiedź naszych ekspertów przekazana Klientowi pocztą elektroniczną. Jest to przydatne i pomocne, ponieważ w łatwy sposób można wrócić do interpretacji podatkowej, jeśli ta jest zawarta na piśmie.

Doradca podatkowy online - w czym może pomóc

Zawodowy doradca podatkowy wykonuje pracę, która łączy w sobie elementy pracy prawnika i doradcy finansowego. Magister Joanna Lech - doradca podatkowy, od 20 lat prowadzi biuro rachunkowe, w którym zajmuje się sprawami ściśle podatkowymi, będąca jednocześnie prawnikiem aktywnie świadczącym pomoc prawną. Połączone kompetencje to gwarancja usług najwyższej jakości, którym mogą Państwo zaufać.

Zakres naszej działalności online obejmuje:

 • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego;
 • sporządzanie opinii oraz dokumentacji z zakresu prawa podatkowego;
 • obliczanie wysokości podatków i przygotowywanie deklaracji podatkowych;
 • pisemną reprezentację Klientów przed organami podatkowymi.

Doradztwo podatkowe online - szybko i bez wychodzenia z domu

Największą korzyścią płynącą z konsultacji przez Internet jest wygoda i oszczędność czasu. Pytanie można nam zadać o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu, czyli od razu, gdy ono się pojawi. Nie trzeba szukać biura doradcy, ani umawiać się na spotkanie. Nasz ekspert jest już na miejscu i czeka po drugiej stronie ekranu. Każdą sprawę rozpatrujemy niezwłocznie, bo wiemy, że spawy związane z podatkami nie mogą długo czekać.

Zaletą porad online jest również niższy koszt usługi od tradycyjnej. Równocześnie jakość doradztwa online świadczonego przez naszą firmę jest taka sama, jak w przypadku działalności stacjonarnej.

Powiedz nam, w czym nasi doradcy podatkowi mogą Ci pomóc.

Kancelaria Adwokacka Radom
Adwokat Natalia Lech
lechnatalia@wp.pl
+48 796 691 841
Biuro rachunkowe Radom
Doradca Podatkowy Jolanta Lech
lech.jolanta@wp.pl
+48 483 313 277

Adres filia Radom:
ul. Wernera 33/37
26-600 Radom
NIP: 6681879544
REGON: 367595954
Porady prawne i doradztwo podatkowe online - Radom
Realizacja strony internetowej: Devilart